objednávejte

+420 568 808 210

nebo pište

ambulance@diamf.cz

Profil diabetologické ambulance

Zakládáme si na vysoké profesionalitě a odbornosti poskytovaných služeb s orientací na pacienta a jeho potřeby na základě dosažené erudice a klinických zkušeností MUDr. PharmDr. Marka Frydrycha, Ph.D. Vždy usilujeme o vzájemnou spolupráci s cílem pomoci pacientovi a tím zlepšit jeho kompenzaci diabetu.

U pacienta hodnotíme dosavadní léčbu, možnosti zjednodušení a modernizaci stávající terapie. Diabetologie představuje jeden z nejvíce dynamických oborů současné medicíny, což se projevuje ve stále přibývajících nových terapeutických možnostech. Znalost a praktické využívání nejnovějších terapeutických postupů je pro nás samozřejmostí.

Nad rámec standardních služeb dále nabízíme analýzu naměřených hodnot glykémií z glukometru prostřednictvím počítačového programu a u pacientů na inzulinoterapii možnost kontinuálního monitoringu glykémií pomocí senzorů.

Zakládáme si na empatickém přístupu k pacientovi neboť jedině navozením důvěry mezi lékařem a pacientem lze dosáhnout cílových výsledků. Každý pacient je nová velká výzva, která stojí za to.

Na základě bohatých zkušeností s managementem a terapií těhotenské cukrovky u nás budete mít jistotu precizní péče nejen během gravidity, ale i v následujícím období.

Zajišťujeme také komplexní péči o pacienty s diabetem 1. typu včetně péče o pacienty na inzulinových pumpách.

Kdykoliv se na nás můžete obrátit, bude nám ctí být vašimi průvodci v léčbě diabetu.

Náš tým

Lékař

MUDr. PharmDr. Marek Frydrych, Ph.D.

Atestace: Klinická farmacie 2004, IPVZ Praha; Vnitřní lékařství – I.stupeň (kmen) 2012, IPVZ Praha; Endokrinologie a diabetologie 2015, MZČR Praha

Další vzdělání: Licence pro výkon soukromé lékařské praxe 2016, Diplom celoživotního vzdělávání lékařů 2016

Členství: Česká lékařská komora, Česká diabetologická společnost, Česká endokrinologická společnost

 

Sestra

Gabriela Jeřábková, DiS.